duze zdjecie

To projekt dla tych z Państwa, którzy chcieliby odmienić wnętrze niewielkim kosztem osiągając jak najlepszy efekt. Zawsze rozpoczynam od wysłuchania Państwa oczekiwań a formę współpracy zazwyczaj określam indywidualnie. Niektórzy inwestorzy potrzebują kilku wspólnych spotkań w punktach sprzedaży, inni woleliby otrzymać gotowy projekt z wizją metamorfozy wnętrz.

 

PROJEKT METAMORFOZY

  • INWENTARYZACJA- Dokonuję pomiarów wnętrza przy uwzględnieniu, które elementy wyposażenia zostają, a które będą podlegać wymianie.
  • KONCEPCJA- Przedstawiam ją w formie rzutów funkcjonalnych oraz propozycji konkretnych materiałów dla danego wnętrza. Na tym etapie wiedzą już Państwo jak będzie przeorganizowana przestrzeń, jakich mebli i dodatków zamierzam użyć, jakie będą szacunkowe koszty. W przypadku gdy decydują się Państwo na większą zmianę, np. wyburzenie ściany etc., również to zostaje już określone.
  • WIZUALIZACJE- Tak jak zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do sposobu aranżacji przestrzeni. W razie gdy chcą Państwo dokonać jeszcze zmian, teraz jest najlepszy moment.
  • RYSUNKI- Gdy dokonuję większej metamorfozy, czasem potrzebne są rysunki dla wykonawcy, np. nowy rozrys sufitu podwieszanego, zmiana układu ściany etc.

 

Zakres takiego projektu jest indywidualny, w przypadku małej metamorfozy rzadko potrzebne są na przykład wizualizacje. Zapraszam zatem do kontaktu, przygotuję ofertę na miarę Państwa potrzeb.

 

Wycena metamorfozy wnętrz jest indywidualna.

DAART

mgr inż. arch. Aleksandra Dobosz-Koza

tel. 608 322 626

mail: kontakt@daart.pl

© 2015 DAART

Wdrożenie: purzycki.pl