DUŻE ZDJĘCIE

Ceny projektu kompleksowego:

Pojedyncze pomieszczenia:

  • łazienka – 190 zł/m2
  • kuchnia – 160 zł/m2
  • pozostałe pomieszczenia– 130 zł/m2

domy, mieszkania, lokale usługowe:

  • powierzchnia do 50 m2 – 100 zł/m2
  • powierzchnia od 51-120 m2 – 90 zł/m2
  • powierzchnia pow. 121 m2 –  80 zł/m2

Cena nadzoru autorskiego – 200zł/wizyta +koszt dojazdu

Moich klientów przeważnie interesują projekty kompleksowe o jakich piszę poniżej. Jeśli jednak potrzebują Państwo projekt o mniejszym zakresie, bardzo proszę o kontakt. Przygotuję indywidualną ofertę.

ROZMOWA

Omawiamy Państwa oczekiwania względem projektu, upodobania, wspólnie oglądamy zdjęcia wielu wnętrz i podejmujemy kluczowe decyzje.

INWENTARYZACJA

Dobrze jeśli posiadają Państwo rzuty i przekroje wnętrz objętych projektem. Zawsze jednak, o ile jest taka możliwość, wykonuję samodzielnie pomiary.

KONCEPCJA

Przedstawiam ją w formie rzutów funkcjonalnych oraz propozycji konkretnych materiałów dla danego wnętrza. Na tym etapie wiedzą już Państwo, jakie będzie rozmieszczenie mebli etc, znają Państwo kolorystykę, materiały, meble i sporo dodatków. Mają już też Państwo orientacyjną wizję kosztów wykończenia wnętrz. Po akceptacji koncepcji wykonuję wizualizacje.

WIZUALIZACJE

Tak jak zdjęcia nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do sposobu aranżacji przestrzeni. Jeżeli coś, co Państwu na etapie koncepcji wydawało się świetnym pomysłem, a teraz przestaje się podobać, to najlepszy czas, żeby dokonać zmian. Po akceptacji wizualizacji przechodzimy do rysunków wykonawczych.

RYSUNKI WYKONAWCZE

Przeważnie to: zaznaczenie podłączeń elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, rozrys płytek w łazienkach, holach itp., rysunek zabudowy kuchennej, rysunki zabudowy meblowej na zamówienie, rysunki zabudów z płyt g-k, sufitów podwieszanych itp.

KOSZTORYS

To tabela, z którą moi inwestorzy nie rozstają się podczas realizacji projektu. Znajduje się w niej spis wszystkich elementów zastosowanych we wnętrzu z podaniem cen, producentów, ilości potrzebnych materiałów, miejsc zakupu itd.

NADZÓR AUTORSKI

Po wykonaniu projektu wykonawczego mogę Państwu zaproponować nadzór autorski. Jego celem jest sprawdzanie poprawności prac wykończeniowych z wcześniej wykonywanym projektem.

DAART

mgr inż. arch. Aleksandra Dobosz-Koza

tel. 608 322 626

mail: kontakt@daart.pl

© 2015 DAART

Wdrożenie: purzycki.pl